Jiné - Dům, zahrada, byt i stavební bazarV této kategorii hledáte:
dům a zahrada
bydlení
zahrada
zahradní
zahrádka
Dům, zahrada a byt 

Jiné (Dům, zahrada a byt)


Inzerce zdarma zaměřená pro dům, zahradu a byt. Naleznete u nás stavební bazar, který Vám nabídne vše pro Váš dům i zahradu. Nabízí zahradní grily, krby, bazény, zahradní techniku, stavební materiály, kotle, kamna, rostliny, nářadí a další potřebné vybavení pro Váš domov a zahradu. Můžete inzerovat zdarma a přidat také Vaši poptávku nebo nabídku do bazaru.


Zobrazuji 1 až 15 z 249 inzerátů v kategorii Dům, zahrada a byt
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 
Vyklízení pozůstalostí, kompletní vyklízecí služby Praha v bazaru

Vyklízení pozůstalostí, kompletní vyklízecí služby Praha. Nabízíme vyklízení pozůstalostí po celé Praze včetně balení, rozložení nábytku a odvozů na skládku.

[19. února 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

15x
 
Vyklízení pian a těžkých břemen, odvozy na skládku v bazaru

Vyklízení pian a těžkých břemen, odvozy na skládku Veškeré služby spojené s vyklízením pian a těžkých břemen v Praze s následným odvozem na skládku. Levně - rychle - kvalitně - 7 dní v týdnu za stejné ceny !!!

[19. února 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

13x
 
Vyklízení Praha v bazaru

Vyklízení Praha Kompletní vyklízecí služby - vyklízení bytů, sklepů, půd, vyklízení firem - odvozy na skládku. Stejné ceny o víkendech i svátcích !!!

[14. února 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

25x
 
Vyklízení skladů a archívů Praha v bazaru

Vyklízení skladů a archívů Praha Veškeré služby spojené s vyklízením skladů a archívů Praha s následným odvozem na skládku. Levně - rychle - kvalitně - 7 dní v týdnu za stejné ceny !!!

[13. února 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

29x
 

Nevíte, jakým způsobem byste mohli ušetřit za spotřebu vody ve vaší domácnosti? Máte v domě, starý vodoměr a je vám více než jasné, že peníze tečou právě v tomto bodě? V tom případě je ten správný čas pořídit si nové bytové vodoměry nebo je repasovat a prodloužit tak tomu jejich službu ještě o nějaký ten rok navíc. Domovní vodoměry také i ty bytové se musí takříkajíc cejchovat. Doba cejchování se zpravidla rozlišuje od čtyř do šesti let. Repas...

[12. února 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

27x
 
Vyklízení sklepů Praha - odvozy na skládku v bazaru

Vyklízení sklepů Praha - odvozy na skládku Vyklidíme Váš sklep, odvezeme na skládku. Vše levně, kvalitně - 7 dní v týdnu za stejné ceny.

[12. února 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

25x
 
Stěhování, vyklízení, těžká parta Praha v bazaru

Stěhování, vyklízení, těžká parta Praha. Kompletní stěhovací a vyklízecí služby včetně odvozu na skládku pro domácnosti i firmy. Stejné ceny o víkendech i svátcích !!!

[7. února 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

32x
 
Nové venkovní vchodové dveře z masívu v bazaru

Dveře jsou vyrobeny ze smrkového masívu síla 46mm. Nejsou natřené ale jemně vybroušené. Jsou to typické rozměry 80 a 90 pravé i levé. Jsou vyrobeny na klasické celé čepy. Ve vrchní části dveří jsou dvě izolační dvojskla síla 20mm z nichž venkovní sklo je „pozdélná kůra“. Ve spodní části dveří jsou vyfrézvány kazety z masívu síla 45mm. Uprostřed dveří jsou nalepeny dvě šikmé kazetky z venku i zevnitř. Dveře jsou osazeny pevnými panty stříbrný p...

[5. února 2018]
Cena
4 300

Lokalita
Nezdenice
Zlínský kraj
nabídka

40x
 
Vyklízení bytů a pozůstalostí Praha v bazaru

Vyklízení bytů a pozůstalostí Praha Nabízíme veškeré služby spojené s vyklízením bytů, vyklízením pozůstalostí, sklepů či půd a následným odvozem na skládku. Vyklízení bytů Praha - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu za stejné ceny !!!

[5. února 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

31x
 
Vyklízení bytů a sklepů - vyklízecí služby Praha v bazaru

Vyklízení bytů a sklepů - vyklízecí služby Praha Nabízíme kompletní vyklízecí služby pro domácnosti i firmy. Vše rychle, levně, kvalitně, víkendy a svátky za stejné ceny.

[29. ledna 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

36x
 
Levné vyklízení bytů a domácností Praha v bazaru

Levné vyklízení bytů a domácností Praha Levně vyklidíme Váš byt, sklep, půdu či pozůstalost - veškeré služby spojené s vyklízením a s následným odvozem na skládku. Víkendy a svátky za stejné ceny.

[25. ledna 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

53x
 
Vyklízení bytů a domácností Praha v bazaru

Vyklízení bytů a domácností Praha Vyklízení bytů Praha - kompletní vyklízecí služby spojené s vyklízením bytů, domácností a s odvozem na skládku.

[23. ledna 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

48x
 
Vyklízení bytů, sklepů a půd Praha v bazaru

Vyklízení bytů, sklepů a půd Praha Nabízíme kompletní vyklízecí služby a práce po celé Praze i v jejím okolí.

[22. ledna 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

51x
 

Firma Milpe Stavebniny s.r.o. prodává jakostní půdní schody Fakro. Supertermoizolační půdní schody Fakro LTK Energy budou schody nové generace. Pro své výborné termoizolační vlastnosti jsou tyto půdní schody mají sloužit především do pokojů s velkým rozdílem teplot. Půdní schody Fakro LWK mají rám jako LWS, ale jsou dovybaveny dalším příslušenstvím. Více info na webu.

[17. ledna 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Ostrava
Moravskoslezský kraj
nabídka

56x
 

Nabízím poctivé, precizní a profesionální vymalování bytových prostor, rod. domů, kanceláří, ordinací-vše se zaměřením na nejmenší detaily. Samozřejmostí jsou: sádrové omítky, tapety, zednické úpravy a závěrečný úklid po provedené práci. Nabízím práci se dřevem se specializací na vestavěné skříně. Vše s dlouholetou praxí.

[17. ledna 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Ostrava
Moravskoslezský kraj
nabídka

50x

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... +1> >>
 
 
© 2007-2018 Inzerce, Bazar Jiné. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzerce | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů v systému Do Bazaru. Jakékoliv kopírování nebo jiné využívání obsahu inzerce Do Bazaru je zakázáno bez souhlasu provozovatele.

Do Bazaru hledáte také pod spojením inzerce zdarma na internetu. Dále také zájemci o automobily hledají inzerce aut všeho druhu. Maminky i tatínci hledají pro své děti mimibazar plný dětského oblečení i hraček. Fauna inzerce je zase určena všem milovníkům zvířat. Můžete zde inzerovat veškerá zvířata. Pro milovníky rychlých strojů a veteránů je určena česká motoinzerce (moto bazar) kde nakoupíte nové i ojeté motorky nebo jejich příslušenství. Náš bazar je určen pro širokou veřejnost, kdy soukromá inzerce a také z části komerční inzerce jsou zdarma. Máte možnost přidávat fotografie k Vašim inzerátům nebo je zviditelňovat pomocí SMS zpráv. Náš bazar můžete navštívit i přes internetovou adresu ebazoš kdy Vás přesměrujeme do našeho bazaru a naleznete tak u nás inzeráty zdarma. Staňte se také našim fanouškem na facebooku a získávejte výhody pro fanoušky profilu.

Slovenská verze inzercieNaše slovenská verze Bazár - inzercia zdarma, navštivte ji také.
0.73