Jiné - Dům, zahrada, byt i stavební bazarV této kategorii hledáte:
dům a zahrada
bydlení
zahrada
zahradní
zahrádka
Dům, zahrada a byt 

Jiné (Dům, zahrada a byt)


Inzerce zdarma zaměřená pro dům, zahradu a byt. Naleznete u nás stavební bazar, který Vám nabídne vše pro Váš dům i zahradu. Nabízí zahradní grily, krby, bazény, zahradní techniku, stavební materiály, kotle, kamna, rostliny, nářadí a další potřebné vybavení pro Váš domov a zahradu. Můžete inzerovat zdarma a přidat také Vaši poptávku nebo nabídku do bazaru.


Zobrazuji 1 až 15 z 220 inzerátů v kategorii Dům, zahrada a byt
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 
Překáží vám v garáži staré elektromotory? Ostrava v bazaru

Výkup starých a vyřazených autobaterií,UPS ze záložních zdrojů,trakčních akumulátorů z dest a vysokozdvižných vozíků,a veškerých jiných akumulátorů. Dále výkup elektromotorů z praček,pil,vysavačů a jiných zařízení,traf a elektrozařízení. Nabízím vám bezkonkurenční ceny v Moravskoslezském kraji, za tento odpad který končí ve sběrném dvoru nebo sběrně kde vám dají pár korun. tel.728354040 Ostrava....

[21. listopadu 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Ostrava
Moravskoslezský kraj
nabídka

10x
 
Vyklízení sklepních kójí a sklepních prostor Praha v bazaru

Vyklízení sklepních kójí a sklepních prostor Praha Vyklidíme Váš sklep, byt, či pozůstalost včetně odvozu na skládku po Praze i mimo Prahu. Vše levně, kvalitně - 7 dní v týdnu za stejné ceny.

[21. listopadu 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

9x
 
Vyklízení pian Praha - odvozy na skládku v bazaru

Vyklízení pian Praha - odvozy na skládku Veškeré služby spojené s vyklízením těžkých břemen jako např. vyklízení pian, pianin a vyklízení těžších kopírek, kotlů apod. s následným odvozem na skládku.

[21. listopadu 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

8x
 
Drobné vyklízení Praha v bazaru

Drobné vyklízení Praha Drobné a menší vyklízecí práce po Praze. Stejné ceny o víkendech i svátcích.

[20. listopadu 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

9x
 
Vyklízení bytů Praha - kompletní vyklízecí služby v bazaru

Vyklízení bytů Praha - kompletní vyklízecí služby Vyklízení bytů, sklepů, půd, vyklízení firem - odvozy na skládku. Stejné ceny o víkendech i svátcích !!!

[20. listopadu 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

12x
 
Kompletní vyklízení pozůstalostí - Vyklízení Praha v bazaru

Kompletní vyklízení pozůstalostí - Vyklízení Praha Vyklízení bytů, pozůstalostí, vyklízení sklepů a firem Praha. Stejné ceny o víkendech i svátcích !!!

[17. listopadu 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

16x
 
Levné stěhování a vyklízení pian Praha v bazaru

Levné stěhování a vyklízení pian Praha Vaše piano levně přestěhujeme, popř. staré odvezeme k likvidaci na skládku. Stejné ceny o víkendech i svátcích. Stěhování a vyklízení pian Praha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

[16. listopadu 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

13x
 
Nejlevnější bukové palivové dřevo na trhu v bazaru

Přivezu zdarma plnou malou Avii (5,5 PRMS) bukových parketových odřezků, neimpregnovaných určených k topení, čistý buk/dub, délka 50cm, vše uložené na paletách, možnost dovozu autem s hydraulickou rukou rovněž zdarma v případě zájmu napište SMS-ku s textem AVIE3800 + JMENO + ADRESA.

[15. listopadu 2017]
Cena
3 800

Lokalita
Moravská Ostrava
Moravskoslezský kraj
nabídka

14x
 
Levné vyklízení bytů, sklepů a pozůstalostí Praha v bazaru

Levné vyklízení bytů, sklepů a pozůstalostí Praha Vyklízení Praha - levně vyklidíme Váš byt, sklep či pozůstalost včetně drobného bourání a odvozů na skládku po Praze i mimo Prahu. Vše levně, kvalitně - 7 dní v týdnu za stejné ceny.

[15. listopadu 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

12x
 
Kování na dveře v bazaru

Prodám 33 kusy kování na dveře, zlatá barva. Cena je za jeden kus.

[14. listopadu 2017]
Cena
150

Lokalita
Sokolov
Karlovarský kraj
nabídka

14x
 

Obtěžují vás opakovaná nachlazení nebo chronické nemoci dýchacího systému? Bolí vás klouby, svaly, záda anebo jste často unavení? Je možné, že máte sníženou imunitu. To lze řešit změnou jídelníčku, životního stylu i přístupem k vlastnímu životu. K osvědčeným způsobům podporování imunitního systému patří rovněž pobyty v sauně. V současnosti si lze pořídit vlastní infrasauny, finské sauny, které mají saunová kamna Harvia. Společnost Hanscraft d...

[13. listopadu 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

10x
 
Drobné stěhování a vyklízení Praha v bazaru

Drobné stěhování a vyklízení Praha Menší stěhovací a vyklízecí práce po Praze i mimo Prahu. Stejné ceny o víkendech i svátcích.

[30. října 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

17x
 
Vyklízení firem, firemních prostor a skladů Praha v bazaru

Vyklízení firem, firemních prostor a skladů Praha Nabízíme vyklízení firem, firemních prostor a skladů Praha, vyklízení starého kancelářského nábytku apod. včetně těžkých kusů jako např. starých kopírek apod. - k dispozici Těžká parta Praha. Vyklízení Praha - kompletní vyklízecí služby včetně drobného bourání a odvozů na skládku.

[30. října 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

17x
 
Vyklízení bytů, sklepů a firem Praha - levně, kvalitně v bazaru

Vyklízení bytů, sklepů a firem Praha - levně, kvalitně. Kompletní vyklízení bytů, sklepů, firem, firemních prostor, starých skladů apod. včetně odvozů na skládku. Pracujeme za stejné ceny i o víkendech a svátcích !!!

[24. října 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

30x
 

Musíte zřídit zábor veřejného prostranství? Jinak řečeno zábor silnice, zábor komunikace nebo chodníku? Stavební zábor vám zřídíme u daného úřadu, kde se o povolení záboru žádá. Zábory se většinou pořizují především kvůli stavbám, dále z estetického hlediska nebo funkčního, kdy jsou zábory silnice nebo komunikace požadovány za účelem postavení předzahrádky pro kavárnu nebo pro filmový štáb, který na místě natáčí reklamu či filmový kousek. Stav...

[24. října 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

34x

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... +1> >>
 
 
© 2007-2017 Inzerce, Bazar Jiné. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzerce | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů v systému Do Bazaru. Jakékoliv kopírování nebo jiné využívání obsahu inzerce Do Bazaru je zakázáno bez souhlasu provozovatele.

Do Bazaru hledáte také pod spojením inzerce zdarma na internetu. Dále také zájemci o automobily hledají inzerce aut všeho druhu. Maminky i tatínci hledají pro své děti mimibazar plný dětského oblečení i hraček. Fauna inzerce je zase určena všem milovníkům zvířat. Můžete zde inzerovat veškerá zvířata. Pro milovníky rychlých strojů a veteránů je určena česká motoinzerce (moto bazar) kde nakoupíte nové i ojeté motorky nebo jejich příslušenství. Náš bazar je určen pro širokou veřejnost, kdy soukromá inzerce a také z části komerční inzerce jsou zdarma. Máte možnost přidávat fotografie k Vašim inzerátům nebo je zviditelňovat pomocí SMS zpráv. Náš bazar můžete navštívit i přes internetovou adresu ebazoš kdy Vás přesměrujeme do našeho bazaru a naleznete tak u nás inzeráty zdarma. Staňte se také našim fanouškem na facebooku a získávejte výhody pro fanoušky profilu.

Slovenská verze inzercieNaše slovenská verze Bazár - inzercia zdarma, navštivte ji také.
0.77